طراحی و اجرا و بازسازی پارکینگ

طراحی و اجرا و بازسازی پارکینگ : طراحی پارکینگ ساختمان مسکونی دارای نکات کلیدی و خاص می باشد که رعایت کردن آنها باعث آرامش ساکنین و متفاوت شدن فضای ساختمان می شود. اسپرلوس دکور به عنوان یک مجموعه توانمند در زمینه طراحی و اجرا و بازسازی پارکینگ فعالیت می کند.

طراحی و اجرا و بازسازی پارکینگ خود را به اسپرلوس دکور بسپارید

پارکینگ ساختمان یکی از اصلی ترین و پرتردد ترین قسمت یک ساختمان می باشد که دردید اولیه مخاطب که وارد ساختمان می شود نقش بسزایی دارد.
دراصل پارکینگ و محوطه ساختمان به عنوان چشم ساختمان محسوب میشود . امروزه اکثر سازندگان ساختمانی به طراحی پارکینگ گرایش بیشتری دارند چراکه در دید خریدارخود نمایی بیشتری از خود نشان میدهد.
طراحی پارکینگ ساختمان چند طبقه دارای نکات کلیدی و خاص می باشد که رعایت کردن آن ها باعث آرامش ساکنین و متفاوت شدن فضای ساختمان می شود ،طراحی پارکینگ ساختمان مسکونی علاوه بر رعایت این موضوع که ماشین ها مزاحم یکدیگر نباشد باید به نکاتی همچون جداسازی فضای هر پارکینگ با خط کشی های خاص سنگ فرش ، ورودی و خروجی رمپ ، محل قرارگیری درب های پارکینگ و نوع آن و بازشدن درب ها، نور پردازی و میزان نور محیط، تهویه پارگینگ وطراحی flower box ارتفاع سقف ومیزان جلو آمدگی وتلفیق سقف ودیوار .. توجه شود. اسپرلوس دکور با رعایت تمام این معیارها و با طراحی مدرن آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

در زندگی های امروزی بسیاری از خانواده ها از وسیله ی نقلیه ی شخصی برای حمل و نقل استفاده می کنند. تا جایی که این استفاده فراگیر شده است و در یک خانواده بیش از یک وسیله ی نقلیه وجود دارد. مسئله ای که در اینجا اهمیت پیدا می کند، جای پارک این خودروها است. در حال حاضر بسیاری از خانه ها و آپارتمان ها دارای پارکینگ بوده و نیاز افراد را پاسخ داده است. اما بهتر است که برای این فضا که به نوعی ورودی آپارتمان و خانه به حساب می آید، به فکر طراحی پارکینگ باشیم تا این فضا از خشکی و یکنواختی خارج شود. با اسپرلوس دکور پارکینگ خود را طراحی کنید.

اهمیت نورپردازی در طراحی پارکینگ

یکی از ساده ترین راهکارها برای زیباسازی فضای پارکینگ خانه، رو آوردن به طراحی پارکینگ با نورپردازی است. می توان با کمک نورپردازی های مدرن و جذاب، فضایی خاص و متفاوت به پارکینگ خانه بخشید و علاوه بر روشن نگه داشتن فضای تاریک پارکینگ، به زیباسازی آن هم کمک شایانی کرد.

طراحی رمپ پارکینگ

در اکثر پارکینگ های آپارتمانی به دلیل اختلاف ارتفاع پارکینگ با کف زمین، از رمپ بتونی استفاده می شود. با کمک خلاقیت در طراحی می توان به این فضای نسبتا سرد و بی روح هم جان بخشید و در جهت زیباسازی آن کوشید. استفاده از گیاهان سبز و فلاور باکس کمک زیادی به طراحی رمپ پارکینگ خواهد کرد.

طراحی سقف پارکینگ

یکی دیگر از کارهایی که می توان برای طراحی پارکینگ انجام داد، طراحی سقف پارکینگ است. برای طراحی سقف پارکینگ هم می توان از سقف های کاذب کناف استفاده کرد، هم از آسمان مجازی، هم سقف های کششی و هم از الوارهای چوبی. نکته ی جالب استفاده از طراحی سقف این است که می توان با استفاده از این سقف ها المان های نورپردازی را راحت تر و زیباتر بر روی سقف نصب کرد.

طراحی و اجرا و بازسازی پارکینگ با اسپرلوس دکور

طراحی و اجرا و بازسازی پارکینگ امری تخصصی است و باید توسط کارشناسان و متخصصین این امر انجام گیرد . مجموعه اسپرلوس دکور با سال ها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجرای اصول معماری با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود در زمینه معماری و دکوراسیون آماده است تا محیطی زیبا برای شما وخانواده تان خلق نماید.

 

۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹