اجرا و بازسازی سالن ورزشی

اجرا و بازسازی سالن ورزشی : محیط ورزشگاه باید با دقت مورد توجه قرار گیرد تا کاربر احساس راحتی کند و از فضای موجود در آن لذت ببرد. طراحان داخلی حرفه ای این قابلیت را دارند تا فضای داخلی باشگاه ورزشی را به یک مرکز سلامت کامل و تناسب اندام تبدیل کنند . توجه به ارزش زیبایی شناسی باشگاه و استفاده از امکانات و تجهیزات و متریال مدرن و پیشرفته در جهت توسعه ویژگی های آن از ارکان مهم طراحی مجموعه اسپرلوس دکور می باشد.

اجرا و بازسازی سالن ورزشی خود را به اسپرلوس دکور بسپارید

صنعت تناسب اندام به طور مداوم با روند جدید طراحی محیط هر ساله تغییر می کند. در حالی که ایجاد یک محیط ورزشی مناسب برای سالن بدنسازی ، باید محیطی هر آنچه آرام بخش و طبیعی و متناسب با سیرکولاسیون سازگار با فعالیت های بدنی و مبتنی بر استاندارد های روز دنیا طراحی گردد. گروه معماری اسپرلوس دکور با بکارگیری مهندسین مجرب و با سابقه در طراحى و اجراى پروژه هاى گوناگون اقدام به طراحی و اجرای سالن ورزشی (چند منظوره باشگاه بدنسازی آقایان و بانوان با امکانات مدرن و متنوع) نموده است .

استفاده  مناسب از فضاهای جذاب داخلی در باشگاه

استفاده از بخش های گوناگون با کاربری مختلف از جذابیت های اصلی طراحی داخلی در باشگاه ورزشی است . یک باشگاه ورزشی می تواند با استفاده از رنگ های اسپرت و جذاب، کفپوش های متنوع، کاشی و سرامیک های مدرن سرویس ها و مشاعات، پنجره های شیشه ای بلند با استفاده از گیاهان طبیعی و غیره تقویت شود. استفاده از امکانات و ویژگی هایی مانند سالن ماساژ و سونا، آرایشگاه، بوفه و فروشگاه ورزشی، فضاهای بازی، استفاده از آینه های بلند، گیاهان طبیعی، آبنما، استفاده از متریال چوب و آجرهای مدرن، نورپردازی مدرن و هوشمند، ویدیو پروژکتور، سیستم موسیقی، راحتی و آرامش ورزشکاران را به همراه دارد.

نورپردازی و روشنایی باشگاه ورزشی

نورپردازی باشگاه نقش مهمی در ساختن بدنی سالم و جوانسازی دارد. استفاده از نور طبیعی جهت حفظ آرامش، انرژی و زیبایی ورزشگاه، استفاده از نورهای رنگی جهت پرورش فضا و بعد زیبا شناختی و تلفیق آن با نور طبیعی میزان انرژی فضا را مضاعف می کند .

اجرا طراحی دیوارهای داخلی باشگاه

طراحی دیوارهای باشگاه یک ویژگی محبوب و لازم در طراحی مدرن سالن ورزشی است. یک تصویر ورزشی مهیج یا شعارهای ورزشی و انگیزشی با تاثیر بالا در دیوارهای سالن ورزشی می تواند خود انرژی بخش و هیجان آور باشد. این درست است که فضای یک باشگاه ورزشی در وهله اول جنبه عملکردی دارد؛ اما جذابیت و زیبایی فضا در ایجاد یک فضای ایده آل ورزشی، تاثیر بسیار زیادی می گذارد. استفاده از طرح های خلاقانه و جذاب در دیواره ها، کف و سقف می تواند برای طراحی یک باشگاه ورزشی مناسب باشد.

ایجاد رختکن استاندارد در باشگاه ورزشی

فضای رختكن بايد داراي مكان و تجهيزات كافی برای تعويض لباس و كفش و جادادن آنها درون كمدهای انفرادی باشد. رختكن با دو فضای جنبی سرویس های بهداشتی و حمام های اختصاصي در ارتباط مستقيم است. فضای رختکن باید باعث آرامش ورزشکار چه قبل از تمرین چه بعد از تمرین باشد. تهویه و نورپردازی واستفاده از رنگ های جذاب در طراحی آن به اندازه خود سالن ورزشی اهمیت دارد. همچنین کمد ها باید دسترسی های آسانی داشته و با کلید های هوشمند کنترل گردند. در آخر نیز نیمکت هایی در آن تعبیه شود تا برای گذاشتن ساک ورزشی یا نشستن برای بستن بند کفش ها از آن استفاده شود.

اجرا و بازسازی سالن ورزشی با اسپرلوس دکور

طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های آرایشی امری تخصصی است و باید توسط کارشناسان و متخصصین این امر انجام گیرد . مجموعه اسپرلوس دکور با سال ها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجرای اصول معماری با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود در زمینه معماری و دکوراسیون آماده است تا محیطی زیبا برای شما و مشتریانتان خلق نماید.

 

۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹