5 ایده برای دکوراسیون نشیمن کوچیک

اجازه ندهید اتاق نشیمن کوچک سبک دکوراسیون شما را تحت تاثیر قرار دهد. مهم نیست  اتاق نشیمن در خانه شما چقدر کوچک است، چه مالک یا موقتا در خانه ای اجاره ای باشید، همچنان خانه شما می تواند شیک و کاربردی باشد در ادامه با وبسایت دکوبوم با بهترین ترفندهای دکوراسیون نشیمن هایی با ابعاد کوچک همراه باشید…

۱- از زوایای غیرمعمول نشیمن استفاده کنید!

یک اتاق نشیمن با شکل نامناسب  و دارای قناصی ممکن است برای تزئین گیج کننده باشد ، اما هیچ فضایی برای داشتن یک دکوراسیون زیبا  و کاربردی محدودیت محسوب نمی شود شما می توانید یک دیوار عجیب و غریب را به یک نقطه کانونی تبدیل کنید.  برای مثال فضای عمودی اطراف درب اتاق خواب خود را به گالری دیواری  تبدیل کنیدو یا اگر نمی دانید مبل را کجا قرار دهید؟ انتخاب کاغذ دیواری با الگوی برجسته می تواند نقطه کانونی خوبی برای قرارگیری مبل ایجاد کند.

۲-پترن های پارچه

یک اتاق نشیمن کوچک را با افزودن پارچه های دارای الگو و پترن ها به یک پناهگاه  دنج با سبک دکوراسیون بوهو تبدیل کنید . در  دکوراسیون این خانه تعداد زیادی پترن در منسوجات فضا را جذاب تر کرده و از نظر بصری گردش چشم و سبک دکوراسیون را تحت تاثیر خوبی قرار داده است.

۳-فضای خسته کننده را تغییر دهید!

اگر اتاق نشیمن شما فاقد جزئیات  است، ایجاد تغییرات مقرون به صرفه و منحصر به فرد بدون انجام بازسازی پرهزینه آسان است. سبک شخصی خود را برای ایجاد یک نقطه کانونی چشم نواز در دکوراسیون اعمال کنید.

۴- ارتفاع سقف را با راه راه های عمودی بیشتر نشان دهید!

اگر سقف اتاق نشیمن  منزل شما کوتاه است و باعث می شود فضا کوچکتر به نظر برسد در دیوار های خانه با استفاده از  رنگ یا کاغذ دیواری با طرح نوارهای عمودی می توانید اتاق را با ارتفاع سقف بالاتر نشان دهید.

۵-یک اتاق نشیمن لوکس ایجاد کنید!

 این اتاق نشیمن کوچک در این آپارتمان لوکس در لندن که توسط دیوید لانگ دیزاینز  مشهور طراحی شده است، مظهر یک فضای شیک  وسلطنتی اما  کوچک است. یک پالت خاکستری نقره ای در زمینه به همراه لایه ای از اکسسوری زیبا و پارچه های شاد و تابلوی هنری توانسته به زیبایی فضا را بزرگتر و لوکس نمایش دهد.

موارد دیگری نیز برای دکوراسیون نشیمن های کوچک می تواند کمک کننده باشد:

 

  • برای شخصیت و هویت بخشیدن به فضا، بافت های بیشتری به فضا اضافه کنید.

  • مبل مناسب برای یک فضای باریک را پیدا کنید.

  • رنگ های زنده را فراموش نکنید.

  • با رنگ طلایی کمی براقیت بیافزایید.

  • به مقیاس مبلمان و فضای موجود توجه کنید!

مقاله های جدید

اسپرلوس

برای مشاوره با کارشناس های ما در زمینه های طراحی بازسازی و اجرا میتوانید از لینک زیر در ارتباط باشید