طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های آرایشی

طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های آرایشی : استفاده بهینه از فضا و طراحی صحیح و مناسب برای بهتر به نظر رسیدن محیط، در زمان مشخص و با بودجه مورد نظر، می تواند یک درخواست بزرگ برای طراحی سالن زیبایی کاربردی و جذاب به نظر برسد. برای موفقیت سالن زیبایی تان باید به عناصر طراحی داخلی مثل : لوازم کار ، مبلمان ، ارتباط بخش های سالن با یکدیگر و فضای مورد نیاز هر قسمت  اهمیت بدهید. در این مطلب خواهیم فهمید برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه با ویژگی های بالا چه کارهایی باید انجام شود، چقدر هزینه لازم است و در نهایت چگونه به نظر خواهد رسید.مجموعه اسپرلوس دکور با کادری مجرب و خوش ذوق آماده طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های آرایشی می باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های آرایشی خود را به اسپرلوس دکور بسپارید

شاید تعدادی از کاربران اسپرلوس دکور در حال برنامه ریزی برای بازگشایی یک سالن زیبایی یا ایجاد تغییرات در سالن زیبایی فعلی خود باشند و به این فکر کنند که چگونه مشتریان بیشتری جذب کنند. در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه عوامل متعددی باید در نظر گرفته شوند. آیا محیط سالن برای مشتریان راحت است؟ نورپردازی برای کار با رنگ مناسب است؟ آیا کارکنان می توانند به خوبی کار خود را انجام دهند؟

وقتی برای فضای داخلی سالن زیبایی برنامه ریزی می کنید، اطمینان حاصل کنید که فضا را با تعداد زیادی صندلی شستشو، میز کوتاهی مو و اتاق های درمانی بیش از حد پر نکنید. در هنگام طراحی نقشه ممکن است شما فکر کنید فضای کافی برای همه ی این ها را دارید، اما زمانی که مبلمان را در جایشان قرار می دهید ، فضای شما کاملا محدود می شود. مجموعه توانمند اسپرلوس دکور با کادری مجرب قادر به طراحی و اجرای دکوراسیون سالن هایس آرایشی برای شما عزیزان متناسب به سلیقه تان می باشد. طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های آرایشی خود را به اسپرلوس دکور بسپارید.

سبک طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های آرایشی

اطمینان حاصل کنید که تم و مبلمانی که انتخاب می کنید برای مشتریان تاثیر گذار باشد. برای مثال، سلیقه یک مشتری جوان در یک شهر بزرگ با سلیقه یک خانم مسن روستایی متفاوت خواهد بود. بر اساس کاری که در سالن انجام می دهید، دکور مناسبی انتخاب کنید. باید در نظر بگیرید که چه نوع کفپوش و نورپردازی برای سالن شما بهتر است و باید در طراحی سالن اصلی و اتاق های کوچک تر از یک سبک پیروی کنید تا طراحی داخلی در همه جا یکپارچگی خود را حفظ کند.

برای مثال استفاده از سبک آسیای شرقی در دکوراسیون آرایشگاه زنانه به شما اجازه می دهد با استفاده از عناصر آرامش بخش مانند چوب طبیعی،گیاهان بامبو، چشمه های مصنوعی کوچک و پارتیشن هایی با طرح های آسیایی فضایی آرامش بخش برای اتاق ماساژ و استراحت ایجاد کنید. برای انتخاب سبک طراحی سالن آرایشی خود می توانید از کارشناسان مجرب مجوعه اسپرلوس دکور کمک بگیرید.

استفاده از رنگ در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

از رنگ ها به طور موثر استفاده کنید زیرا بدون کاهش دادن فضا قسمت های مختلف را از هم تفکیک می کند. از ۲ یا ۳ رنگ به عنوان رنگ غالب استفاده کنید و آن را در تمام سالن زیبایی مثلا در مبلمان، تجهیزات آرایشگاه، قاب ها و دیوار ها تکرار کنید. استفاده از مبلمانی با رنگ های درخشان مثل صندلی های قرمز در ترکیب با دیوار های سفید جلوه ای چشمگیر و جذاب  ایجاد می کند و، طراوت و سرزندگی را به سالن زیبایی شما می آورند.

در طراحی دکوراسیون آرایشگاه کوچک زنانه به تمام فضاها توجه کنید

هر جایی که مشتریان می بینند یک بازتاب از کار شماست و لازم است آن را در نظر گرفته و به آن فکر کنید. شما هنوز هم می توانید با قرار دادن یک میز بار قهوه و چای  بهترین سالن زیبایی دنیا را داشته باشید. بر اساس تم طراحی در تمامی فضاها زیبایی و هماهنگی را حفظ کنید.

شما می توانید برای داشتن یک سالن شیک و منحصر به فرد از طراحان دکوراسیون اسپرلوس دکور که هزینه های آنها بصورت کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه برای شما در نظر گرفته شده است استفاده کنید تا فضایی جذاب و منحصر به فرد برای مشتریان خود فراهم نمایید.

طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های آرایشی با اسپرلوس دکور

طراحی و اجرای دکوراسیون سالن های آرایشی امری تخصصی است و باید توسط کارشناسان و متخصصین این امر انجام گیرد . مجموعه اسپرلوس دکور با سال ها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجرای اصول معماری با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود در زمینه معماری و دکوراسیون آماده است تا محیطی زیبا برای شما و مشتریانتان خلق نماید.

 

۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹