طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران

طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران : معمولا در دنیا رستوران با سبک مورد پسند هر کشوری طراحی می شود. برای مثال در کشورهای آسیای مرکزی مثل چین بیشتر از چوب برای طراحی داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده می شود. اما در کشورهای آمریکایی و اروپایی به طراحی نورپردازی بسیار اهمیت داده می شود و جزء هایلایت های دیزاین داخلی به شمار می آید.

طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران خود را به اسپرلوس دکور بسپارید

اجرای دکوراسیون رستوران موضوعی کاملا مهم برای مدیران و صاحبان این مکان می باشد ، چرا که این امر در درآمد رستوران  بسیار تاثیرگذار محسوب می شود. طراحی دکوراسیون رستوران، دارای قواعد و اصول خاصی بوده که موجب شده است طراحی رستوران های سنتی و مدرن با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشد؛ همچنین در هر کشوری با توجه به فرهنگ متفاوت مردم دکوراسیون رستوران به سبک متفاوتی طراحی می شود. به عنوان مثال در دکوراسیون رستوران های کشور چین یکی از مهمترین مواد اولیه که به کار برده می شود چوب است و در دکوراسیون رستوران های آمریکایی و اروپایی نورپردازی هایلایت جزوه مهمترین نکات در طراحی داخلی می باشد.

اجرای زیبا ترین دکوراسیون رستوران را با اسپرلوس دکور تجربه کنید

به طور کلی هر رستورانی علاوه بر داشتن غذایی با کیفیت بالا، بایستی فضایی جذاب و ایده آل هم برای سرو آن داشته باشد تا برای مشتری خاطره ای ماندگار ایجاد کند. نمای بیرونی و نمای داخلی رستوران نیز در جذب مشتریان بسیار تاثیرگذار است.

در طراحی داخلی رستوران, توجه کردن به اصولی که مختص چنین معماری می باشد، بسیار مهم است. قرار گرفتن فرم، بافت و رنگ هر کدام از عناصر در ساره منطقی خود در طراحی داخلی، یکی از موارد مهم این قواعد و اصول می باشد.

۳ فاکتور اساسی و مهم در طراحی دکوراسیون رستوران

در دکوراسیون داخلی تمامی نکات همچون قطعات پازل می باشند که اگر به درستی در کنار هم قرار نگیرند، پیکره اصلی شکل نمی گیرد. برای دکوراسیون و طراحی رستوران مدرن، شیک و امروزی بایستی به ۳ فاکتور اساسی و مهم فضا، ایده و طراحی توجه کرد. زیرا بهترین دیزاینرها برای طراحی دکوراسیون رستوران کوچک و یا بزرگ این ۳ فاکتور را اجرا و پیاده سازی می کنند.

 اهمیت نورپردازی در اجرای دکوراسیون رستوران

یک نکته بسیار مهم در اجرای دکوراسیون رستوران استفاده از نورپردازی مناسب می باشد. با توجه به اینکه فضای رستوران به دو قسمت کلی تقسیم می شود نیاز است که برای هر قسمت ، نورپردازی خاصی در نظر گرفته شود ؛ به عنوان مثال آشپزخانه که یکی از مکان های پرحادثه بوده باید دارای نور زیادی باشد تا کارکنان  و آشپز ها بتوانند به راحتی کار خود را انجام دهند ، همچنین استفاده از نور پردازی مقطعی برای مکان هایی مانند محل خرد کردن سبزیجات در آشپزخانه رستوران مهم و حیاتی است.

فضای دیگر رستوران یعنی محل نشستن مشتریان نیاز به نور پردازی خاصی داشته که این نورپردازی حال و هوای رستوران را مشخص می‌کند و اولین نکته قابل توجه در هنگام ورود مشتریان می باشد . اگر می خواهید رستوران شما محیطی گرم باشد ، از رنگ های ملایم و نارنجی در نور پردازی بهتر است استفاده شود. نورپردازی مناسب برای ورودی نیز بسیار مهم می باشد زیرا ورودی هر رستوران اولین منطقه ای است که مشتری می بیند و بر حس او تأثیر می گذارد. نور داخل سرویس های بهداشتی نیز باید معمولی و تقریبا زیاد باشد.

زیبا ترین دکوراسیون رستوران ها

چند نمونه از زیبا ترین و بهترین طراحی دکوراسیون رستوران های جهان عبارتند از:

  • رستوران caller de can rocaواقع شده در جیرونای اسپانیا  نمای شیک آن موجب شده این مکان به دومین رستوران برتر جهان تبدیل شود.
  • رستوران Noma در کپنهاگ می باشد که سایه روشن های قهوه ای با تن سیاه و خاکستری آن بسیار زیبا می باشد.
  • رستوران  Eleven Madison parkدر نیویورک فرانسه واقع شده که مهمترین حسن آن وجود شانزده مواد تشکیل دهنده برای هر غذا می باشد.

بهترین و شیک ترین طراحی دکوراسیون داخلی رستوران خود را از کارشناسان اسپرلوس دکور بخواهید. طراحی دکوراسیون داخلی امری تخصصی است و باید توسط کارشناسان و متخصصین این امر انجام گیرد . مجموعه اسپرلوس دکور با سال ها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجرای اصول معماری با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی آماده است تا محیطی زیبا برای شما و مشتریان تان خلق نماید.

 

۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹