طراحی نما و روف گاردن

طراحی نما و روف گاردن : با توجه به زندگی شهری و آپارتمان نشینی امروزه لذت داشتن باغ و باغچه را از شهروندان گرفته است. بالکن‌ها نیز به سختی می‌توانند جای خالی آن‌ها را پر کنند. اما راه حلی که این روزها بسیار مورد توجه طراحان و مالکان قرار گرفته است طراحی روف گاردن یا همان بام سبز است که با طراحی و اجرای یک باغ روی بام تا حدی خلا دوری از طبیعت را پر می‌کند. مجموعه اسپرلوس دکور با طراحی و اجرای روف گاردن و فضای سبز با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود می توانایی خلق محیطی زیبا برای شما و خانواده تان را دارا می باشد.

طراحی و اجرای روف گاردن و فضای سبز خود را به اسپرلوس دکور بسپارید

بام‌ها فضاهای بسیار مناسبی برای طراحی و اجرای روف گاردن و فضای سبز فراهم می‌آورند. روف گاردن یا بام سبز در صورت طراحی درست می‌تواند به زیبایی و آرامش‌بخشی باغ‌های روی زمین باشد. مجموعه توانمند اسپرلوس دکور با کتدری مجرب متشکل از مهندسان و طراحان قادر به طراحی و اجرای روف گاردن برای شما عزیزان متناسب به سلیقه تان می باشد. طراحی و اجرای روف گاردن و فضای سبز خود را به اسپرلوس دکور بسپارید.

انتخاب سبک طراحی روف گاردن

در طراحی روف گاردن یا همان بام سبز طرح‌های شلوغ و ارگانیک کمتر مورد استقبال قرار می‌گیرند. بهتر است به یک طراحی ساده و منطقی فکر کنید که خطوط صاف و مستقیمی داشته باشد. منحنی‌ها و طرح‌های نامنظم به ندرت در طراحی روف گاردن استفاده می‌شوند.

در طراحی روف گاردن دید و منظر نیز باید مورد توجه قرار گیرد. اگر در بام ساختمان خود منظره زیبایی دارید آن را در طراحی خود لحاظ کنید و با ایجاد قاب‌های مناسب از منظره روبه‌رو حداکثر بهره را ببرید.

برای انتخاب سبک طراحی روف گاردن خود می توانید از کارشناسان مجرب مجوعه اسپرلوس دکور کمک بگیرید.

مزیت اجرای روف گاردن و فضای سبز

یکی از اصلی ترین مزیت های باغچه های روی بام ، میزان نور آفتابی است که در طول ساعات روز دریافت می کند و می تواند محیطی دنج و خصوصی برای استراحت ، پذیرایی و پرورش گیاهان باشد.

ما در مجوعه اسپرلوس دکور می توانیم روف گاردن و محوطه ی مسکونی ، اداری ، تجاری و … شما را به صورت تخصصی بصورتی طراحی کنیم که فضای مناسبی برای ریلکس کردن، جذب انرژی و  نشاط برای شما شود.

بام‌ها فضاهای بسیار مناسبی برای طراحی و اجرای روف گاردن و فضای سبز فراهم می‌آورند . روف گاردن یا بام سبز در صورت طراحی درست می‌تواند به زیبایی و آرامش‌بخشی باغ‌های روی زمین باشد.

طراحی و اجرای روف گاردن و فضای سبز امری تخصصی است و باید توسط کارشناسان و متخصصین این امر انجام گیرد . مجموعه اسپرلوس دکور با سال ها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجرای اصول معماری با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود در زمینه معماری و دکوراسیون آماده است تا محیطی زیبا برای شما و خانوادتان خلق نماید.

 

۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
 ۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹